Markanızı işBİLENKADIN ile Büyütün

Merhaba Sevgili işBİLENKADIN Okuru,

Markalaşma ve tanıtımınız için doğru platformları kullanmak ve değerli hale getirmek için ilk yapacağınız yatırımın kalıcı olması çok önemlidir.

İsminiz, markanız ve röportajlarımızda kullandığımız yaklaşık 20 ürün görselinizin işBİLENKADIN platformunda sürekli yer alması sizin için stratejik bir çalışmadır.

Bugüne kadar yayınladığımız röportajlarımızla girişimci kadınlarımızın tanıtımında çok verimli işlere imza attık.

Bir yıldan fazla bir sürede yaklaşık 180 den fazla girişimci kadınımızı tanıttık ve tanıtımlar zaman içinde çok güzel geri dönüşlere neden oldu.

Google üzerinde Girişimci Kadınlar olarak arama yaptığınızda işBİLENKADIN olarak ilk 3 sayfada yer aldığımızı görebilirsiniz.

işBİLENKADIN Farkı

Sadece Instagram üzerinden paralı paylaşımlar yapan bazı sayfalar gibi çalışmıyoruz.

işBİLENKADIN sadece Instagram üzerinden değil Web sayfamız isbilenkadin.com ile sizin ve markanızın uzun vadede tanınırlığına çok önemli bir destek vermektedir.

Web sayfamızda yayınlanan röportajlarınız ana sayfamızda yaklaşık 20 gün, sonrasında ise Gİrişimci Kadınlar Kategorimizde süresiz yer alır. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızda Instagram ve Facebook’ta paylaşılır.

Ailemize katılıan girişimci kadınlarımızla karşılıklı desteğimiz süreklidir. Birçok markanın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz çok ses getiren ve markalaşmanıza büyük katkı sağlayan çekilişlerimize ve etkinliklerimize de öncelikli olarak katılım sağlarsınız.

Girişimci Kadınlar başlığı altında markanızın yer alması sizi diğerlerinden farklılaştırır. Bu bilinçle markanızı daha doğru bir şekilde konumlandırabilirsiniz.

Online Varlığınız

Sizin ve markanızın tanıtımı için en önemli noktalardan biri ise İnternet görünürlülüğünüzdür. Google’da arama yapıldığında sayfamızda yayınlanan röportajınızın olduğu link sayesinde isminiz ve markanız daha kolay ulaşılır bir bilgi haline gelir.

Uzun vadede size ait bir link olmasının, girişimci kadın olarak sizin ve markanız için çok faydalı bir çalışma haline geldiğini daha net görürsünüz.

Markanıza yaptığınız yatırım kendinize yaptığınız yatırımdır.

Umarız birlikte güzel çalışmalara imza atarız.

Markanızın büyümesi ile ilgili neler yapabilirsiniz öğrenmek için bize editor@isbilenkadin.com üzerinden bir mail yollamanız yeterli.

Sevgilerimizle…

Figen Uçkaç

Genel Yayın Yönetmeni / Yaratıcı Yönetmen

Henüz yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Cesur, Yaratıcı, Girişimci Kadınların bilmesi gereken her şey.

Bizi Takip Et

İletişim

işBİLENKADIN'a Ulaşmak Çok Kolay.

editor@isbilenkadin.com

Reklam

işBİLENKADIN'a Reklam Verebilirsiniz.

reklam@isbilenkadin.com