Doğal Yağlarla Cildinizi Şımartın

Cilt bakımı için kullandığımız kimyasal ürünler cildimize zarar verirken bütçemizi de zorlayabiliyor. Cildinizin mat ve donuk halinden yakınıyorsanız bitkisel yağlar sizin için en doğal çözüm.

Doğal yağlar hem cebinizi hem de güzelliğinizi koruyor. Cildinizi şımartabileceğiniz doğal yağların en önemli olanlarını sizin için derledik.

Badem Yağı

Cilt bakımı için en çok önerilen ve en çok kullanılan bitkisel yağların başında badem yağı gelir. Kolayca emilen badem yağı, cildi nemlendirir, besler ve parlaklık sağlar. Badem yağı ile cildinize masaj yaptıktan sonra yarım saat bekleyip cildinizi ılık su ile durulayın.

Hindistan Cevizi Yağı

Hindistan cevizi yağını sadece cildinize değil, vücudunuza ve saçınıza da kullanabilirsiniz. Cildi besler, canlandırır, yumuşatır ve parlaklık kazandırır. Duştan önce uygulayabilirsiniz.

Argan Yağı

Argan yağı cildi temizler, iltihabı giderir, cildi nemlendirir. Bütün bu özellikler cildin daha genç ve parlak bir görünüm kazanmasında etkilidir. Ciltte yağ kalıntısı bırakmadan parlatır.

Zeytin Yağı

Zeytin yağı cildi gençleştiren, lekelerden arındıran, yumuşatan ve cilde parlaklık veren başlıca bitkisel yağlardan biridir. Cildinize direkt uygulayabilirsiniz.

Lavanta Yağı

Lavanta yağı her tipteki cilt için uygundur. Bu yağ sadece cildinize iyi gelmekle kalmaz, sizi sakinleştirir de. Cildinizi sıkılaştırır ve daha genç görünüme kavuşmanızı sağlar.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Cesur, Yaratıcı, Girişimci Kadınların bilmesi gereken her şey.

Bizi Takip Et

İletişim

işBİLENKADIN'a Ulaşmak Çok Kolay.

editor@isbilenkadin.com

Reklam

işBİLENKADIN'a Reklam Verebilirsiniz.

reklam@isbilenkadin.com