Kaş Şekillendirme Yönteminize Nasıl Karar Vermelisiniz?

Kaşları şekillendirmesi zor olduğu için sürekli üstünde uğraşmanız gerekiyor. Peki kaşlarınızı nasıl şekillendirmelisiniz? Ağdayla mı yoksa iple mi? Yoksa sadece cımbızla mı alıyorsunuz?

Kendi yönteminizi seçebilmeniz için size sunabileceğimiz birkaç uyarımız var:

Cımbız:

Kaşları cımbızla almak belki de en yaygın yöntemlerden biridir. Aynı zamanda  kaşınızı şekillendirmek için bütün kontrol sizde olur. İster kuaförde ister kendiniz alabilirsiniz.

Eğer kaşınızı evde kendiniz almaktan korkuyorsanız bu işi kolaylaştıracak şablonlar var. Onlardan edinirseniz kaşlarınızı kendiniz istediğiniz şekle sokabilirsiniz.

İp:

İple alma yöntemi asya ve orta doğuda en çok kullanılan yöntemlerden biri. Cildiniz ağda ya da cımbız için fazla hassassa ip sizin için en iyi yöntem olacaktır. Ayrıca diğerlerinden çok daha hızlı bir yöntem. Kötü tarafı ise bunu evde kendiniz yapamıyorsunuz. Kendinize profesyonel birini bulmalısınız.

Ağda:

Eğer çok ince, kavisli bir kaş istiyorsanız ya da çok fazla kaşınız var ve onları yok etmek istiyorsanız ağda sizin için en iyi yöntem. Diğer şekilde kaşlarınız için pek de iyi bir yöntem değil. İstediğiniz şekle ulaşmanız için iyi bir yöntem değil. Hata yapma olasılığı da yüksek.

Lazer:

Lazer diğer seçeneklerden daha az kullanılıyor. Ama kaşlarınıza kalıcı bir şekil vermek istiyorsanız kesinlikle lazeri kullanmalısınız. Birkaç seansta kalıcı bir kaş şekline ulaşabilirsiniz. Sonra kararınız değişir mi bilemeyiz.

Author Image
Figen Uçkaç

Genel Yayın Yönetmeni / Yaratıcı Yönetmen

Henüz yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Cesur, Yaratıcı, Girişimci Kadınların bilmesi gereken her şey.

Bizi Takip Et

İletişim

işBİLENKADIN'a Ulaşmak Çok Kolay.

editor@isbilenkadin.com

Reklam

işBİLENKADIN'a Reklam Verebilirsiniz.

reklam@isbilenkadin.com