Ofiste Şık Görünmeniz İçin 4 Kombin

Kendinizi her zamanki ofis kıyafetleriniz dışında şık ve havalı şeyler giymeye zorlamak o kadar kolay değil. Zaten dışarı çıkmak başlı başına zor üstüne bir de kıyafet seçimi yapıyoruz.

Ama bunun karmaşık bir iş ya da zaman kaybı olmasına gerek yok. Nerede çalışıyor olursanız olun size sunduğumuz kombinler işe giderken size bayağı yardımcı olacak. Bu sayede normal giyindiğinizden biraz daha özenli bir şekilde ofise gidebilirsiniz.

Kurumsal bir ortamda çalışıyorsanız

kurumsal

Eğer bir avukatlık bürosunda ya da devlet dairesinde çalışıyorsanız kurumsal giyinmenin ne demek olduğunu bilirsiniz. Beyaz bir tshirtü diz altı eteğinizin içine sıkıştırarak günlük kıyafetlerinizle ofise gidebilirsiniz. Biraz eğlence katmak isterseniz kemer ya da bol bol bileklik kullanabilirsiniz.

Yaratıcı bir işte çalışıyorsanız

yaratıcı

Böyle bir işte çalışıyorsanız iş arkadaşlarınız büyük ihtimal kot-tshirt rahatlığından yana olur. Sizin onlardan bir adım önde olmanız lazım.

Yüksek belli, desenli pantolonların üstüne çizgili bir üst giyerek rahat bir kombin oluşturabilirsiniz. Bir oryantal terlikle farkınızı ortaya koyun.

Yapımda çalışıyorsanız

yapım

Bütün hayatınız boyunca bir yapım şirketinde çalışmak istediniz. Şimdi de bir projede etrafta bir sürü ekipman taşıyan bir kişisel asistansınız. Bunun anlamı ne biliyor musunuz? İş yerine siyahlara bürünerek gitmek. Bu siyahların arasına sürpriz bir parça katmalısınız.  Tül bir üst kesinlikle işinizi görür.

Okulda çalışıyorsanız

okul

Öğretmensiniz ve dolabınız birbirinin aynı kıyafetlerle dolu. Bu klasik kıyafetleri giymeye devam edebilirsiniz ama küçük detaylar katarak! Büyük beyaz bir gömlek giyip altına siyah paçaları fırfırlı bir pantolonla kombinleyebilirsiniz. Rahatlıkla şıklığı karıştırın!

Henüz yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Cesur, Yaratıcı, Girişimci Kadınların bilmesi gereken her şey.

Bizi Takip Et

İletişim

işBİLENKADIN'a Ulaşmak Çok Kolay.

editor@isbilenkadin.com

Reklam

işBİLENKADIN'a Reklam Verebilirsiniz.

reklam@isbilenkadin.com