Lezzetli Smoothie Tarifleri

Bu günlerde ferahlatıcı meyveli smoothieler kadar iyi gidecek çok az şey var. İçindeki vitamin ve mineraller cildinize ve saçınıza çok iyi gelecek. Üstelik sağlıklı oldukları için suçluluk duymayacaksınız!

Çilekli Sunrise Smoothie

Bu katmanlı smoothie yaz günlerinizde favori olmaya aday! Alt tarafında çilekli bir katman var. Üst tarafı da keskin portakal ve mango birleşimi. Ve evet göründüğü kadar lezzetli!

Krema Kıvamlı Portakallı Smoothie

Eğer turunçgilleri seviyorsanız bu smoothie tam size göre. İçindeki portakal aroması ve vanilyalı dondurma size çocukluğunuzu hatırlatacak. Aynı zamanda içinde C vitamini olduğu için çok da sağlıklı!

Bahama Esintisi

İçinde yok yok! Portakal, mango, muz, nar ve biraz da yeşil çay. İçine besin değerini arttırmak için biraz ıspanak ekleyebilirsiniz. Kremalı tatları seviyorsanız biraz dondurma da ekleyebilirsiniz.

Bahama

Bir Tutam Naneli Yeşil Smoothie

Eğer içeceğinizde o ferah tadı seviyorsanız nane ekleyebilirsiniz. Kavun, muz, avokado ve kaymak koyarak smoothiniz milkshake kıvamında olsun.

naneli

Elma, Tarçın, Hindistan Cevizi Birleşimi

Tatlı sevenler bu smoothie size göre! İçine biraz hindistan cevizi sütü ekleyip muz, elma ve biraz ıspanakla kıvamı katı bir smoothie yapabilirsiniz. Üstüne de tarçın eklemeyi unutmayın.

Figen Uçkaç

Genel Yayın Yönetmeni / Yaratıcı Yönetmen

Henüz yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Cesur, Yaratıcı, Girişimci Kadınların bilmesi gereken her şey.

Bizi Takip Et

İletişim

işBİLENKADIN'a Ulaşmak Çok Kolay.

editor@isbilenkadin.com

Reklam

işBİLENKADIN'a Reklam Verebilirsiniz.

reklam@isbilenkadin.com