Çalışırken Size İlham Verecek Masalar

İster evinizde çok rahat bir alanda çalışın ister bir odada küçük bir yerde; çalıştığınız yerde ilham almak, üretken olmak , rahat hissetmek çok önemli. Zamanımızın çoğunu masa başında geçirdiğimiz için çalışma alanımızın bizim kişiliğimize ve ihtiyaçlarımıza uyması gerek.

Birkaç küçük dekorasyon önerisiyle çalıştığınız yeri olabilecek en tarz alana çevirmeniz çok kolay.

Duvar Galerisiduvar-galerisi

Eğer dikkatiniz kolayca dağılmıyorsa bu galeri tam size göre. Tasarımı hafif tutmak için beyaz ve nötr renkleri bolca kullanın. Size ilham verecek ve motivasyonunuzu arttıracak fotoğrafları çerçeveleyip duvarınıza asın.

İlham Verecek Yazılar
ilham-verecek-yazilar

Etrafınızı pozitif bir enerjiyle çevreleyin. Size ilham veren sizi gün boyunca işinize odaklayacak yazıları çerçeveleyip duvarınıza asın. Araya da güzel renkler katmayı unutmayın.

Siyah Beyaz Palet

siyah-beyaz

Eğer dikkatiniz çok kolay dağılıyorsa siyah beyaz bir masa sizin için iyi olacaktır. Tasarımı çok minimal tutarak renkleri uyum içinde kullanın. Dergilerden size ilham olan sayfaları kesip duvarınıza yapıştırabilirsiniz.

Raflarraflar

Raflar çalışma alanınızı daraltmadan size ilham veren bir ortam oluşturur. Bu raflara ailenizin, arkadaşlarınızın ya da iş arkadaşlarınızın fotoğraflarını koyabilirsiniz.

Endüstriyel Ama Şıkendustriyel

Bu dekor sizin o güzel duvar renginizi kapatmadan ortaya güzel bir görüntü çıkarıyor. Duvardaki tellerin üstüne ortamı sıkıştırmadan yazdığınız notları, önemli bilgileri yapıştırabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Cesur, Yaratıcı, Girişimci Kadınların bilmesi gereken her şey.

Bizi Takip Et

İletişim

işBİLENKADIN'a Ulaşmak Çok Kolay.

editor@isbilenkadin.com

Reklam

işBİLENKADIN'a Reklam Verebilirsiniz.

reklam@isbilenkadin.com