Derli Toplu Bir Ev Ofis İçin Yaratıcı Saklama Alanları

Girişimci kadınların evlerini iş yeri gibi kullanmaları, onları ev düzeni konusunda daha sıkı çalışmaya iter. Evinizde çalışıyorsanız sadece gündelik ihtiyaçlarınız değil aynı zamanda işiniz için gerekli eşyaları da elinizin altında tutmanız gerekir.

Çok sık kullanmadığınız ama atamadığınız eşyaları çirkin görünüşlü plastik kutularda istiflemek zorunda değilsiniz. Bazen en iyi saklama noktaları burnunuzun dibinde olabilir.

Biraz yaratıcılık ve bizim yönlendirmemizle daha derli toplu ve aynı zamanda şık bir ev ofise merhaba diyebilirsiniz.

Kitap Raflarının Arkasındaki Bölgelere Önemli Kağıtlarınızı Yerleştirin

Eğer çalışma alanınız küçükse ve duvar rafları kullanıyorsanız, hantal bir dosyalama dolabı olmadan belgelerinizi sırayla saklayabilirsiniz. İlk olarak, belgelerinizi türüne göre düzenleyin (vergi, araba sigortası, konut vb.) Sonra onları ince dosyalama klasörlerine veya büyük zarflara koyun ve kitap sıralarının arkasındaki kitap rafınıza sokun. Dışarıdan bakan kimsenin farkına varmayacağı şeklide görülemez olacaklar. En iyisi ise, her an elinizin altında ve nerede sakladığınızı unutmayacağınız bir yerde hazır olarak.

Mevsim Dışı Kıyafetleriniz İçin Valizlerinizi Kullanın

Yatağınızın altında ya da dolabınızın üstünde içi boş bir şekilde duran bavullarınızı tüm yıl kullanmanın vakti geldi. Yazlık ve kışlık kıyafetlerinizi kullanacağınız dönemlerde çıkarıp, tekrar ihtiyacınız olana kadar kullanmadığınız giyecekleri bavulunuzda saklayabilirsiniz.

Giysi ve Çantalarınızı Organize Edin

Özel günler için aldığınız ve dolabınızda özel çantaları içinde sakladığınız elbiseleri, ceketleri veya gömlekleri gruplayarak iç içe koyun.  Çantalarınızı Matruşka bebekleri gibi düşünün. Büyüğün içine küçük. Böylece grupladığınız giysiler ve iç içe koyduğunuz çantalar çok daha az yer kaplamış olacak.

Üstü  Boş Duran Radyatörlerinizi Rafa Dönüştürün

Evinizin ve özellikle salonunuzun birkaç noktasında bulunan radyatörlerinizi şık birer rafa dönüştürmeye ne dersiniz. İstediğiniz bir renge boyayarak ve üzerine bir raf yerleştirerek bu atıl yerleri kullanışlı alanlara dönüştürebilirsiniz.  Edebiyat koleksiyonunuzun en önemli kitaplarını büyük ciltli olanlardan başlayarak, yatay olarak üst üste yerleştirin. Sizce de çok hoş görünmüyor mu?

Author Image
Figen Uçkaç

Genel Yayın Yönetmeni / Yaratıcı Yönetmen

Henüz yorum yapılmamış

Bir Cevap Yazın

Cesur, Yaratıcı, Girişimci Kadınların bilmesi gereken her şey.

Bizi Takip Et

İletişim

işBİLENKADIN'a Ulaşmak Çok Kolay.

editor@isbilenkadin.com

Reklam

işBİLENKADIN'a Reklam Verebilirsiniz.

reklam@isbilenkadin.com